Puzgi İkon

Egzoz Tamiri


Egzoz Tamircisi senden hizmet almak için Puzgi'de.
 • Lokasyon
  Tüm Türkiye
 • Fiyat Aralığı
  800 TL - 9.000 TL
 • İş Hacmi
  50 / Yıllık
 • Kategori
  Otomotiv
 • Son Hizmet
  2 Gün Önce
 • Değerlendirme
  5+ Oylama
Aradığın hizmet bunlar olabilir mi?

Benzer Hizmetler

Puzgi Nasıl Çalışır?

Egzoz Tamiri hizmetini nasıl alırım?

İhtiyacını Söyle

Egzoz Tamiri hizmetini alabilmen için, "Teklif Al" butonuna tıkla ve sana soracağımız soruları cevaplayarak ihtiyaçlarını anlat.

Teklifleri Karşılaştır

En iyi hizmet verenlerden gelen teklifleri ve fiyatları karşılaştır. Onlara sorular sor.

En iyi teklifi seç

Gerçek müşteri değerlendirmelerini incele ve gelen tekliflerden sana en uygununu seçerek işini hallet.

1. Egzoz Sistemi ve Önemi
Egzoz sistemi, aracın motorundan çıkan egzoz gazlarını yönlendiren ve temizleyen önemli bir bileşendir. Motorun verimli çalışması için egzoz sisteminin düzgün şekilde çalışması gereklidir. Egzoz sistemi, genellikle egzoz manifoldu, katalitik konvertör, susturucu ve egzoz borularından oluşur.

2. Egzoz Sistemi Sorunları
Egzoz sistemi, zamanla aşınabilir veya hasar görebilir. Bu durumda, araç sahipleri çeşitli sorunlarla karşılaşabilirler. Bu sorunlar arasında egzoz sızıntısı, susturucu tıkanıklığı, katalitik konvertör arızası ve egzoz borusu kırıklığı bulunabilir.

3. Egzoz Tamiri Yöntemleri
Egzoz sistemi sorunları genellikle belirlendikten sonra tamir edilmelidir. Egzoz tamiri için kullanılan yaygın yöntemler arasında sızdırmazlık onarımı, susturucu değişimi, katalitik konvertör tamiri veya değişimi ve egzoz borusu tamiri bulunur.

4. Egzoz Tamiri Maliyetleri
Egzoz tamiri maliyetleri, yapılacak tamirin türüne, aracın marka ve modeline, tamirin yapılacağı yerin bölgesel fiyatlandırmasına ve kullanılan yedek parçaların kalitesine bağlı olarak değişir. Genel olarak, egzoz tamiri maliyetleri 200 TL ile 2000 TL arasında değişebilir.

5. Egzoz Tamiri Öncesi ve Sonrası
Egzoz sistemi tamiri öncesi, aracın egzoz sistemi detaylı şekilde incelenmeli ve sorun tespit edilmelidir. Tamir sonrası, aracın egzoz sistemi tekrar kontrol edilmeli ve tamirin başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğinden emin olunmalıdır.

6. Sonuç
Egzoz sistemi, aracın motorunun verimli çalışması için önemlidir ve zamanla aşınabilir veya hasar görebilir. Egzoz sistemi sorunları, belirlendikten sonra uygun tamir yöntemleri kullanılarak çözülmelidir. Egzoz tamiri maliyetleri, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir ve araç sahiplerinin bu konuda bilinçli olmaları önemlidir.
 • 1. Egzoz Tamiri hizmeti almak ücretli mi?
  Egzoz Tamircisi hizmet vermek için seni bekliyor, istemiş olduğun hizmetin ücretini sana teklif olarak ileteceklerdir. Egzoz Tamiri hizmeti için sitemizden talep oluşturman tamamen ücretsizdir.
 • 2. Egzoz Tamiri hizmeti alabilmem ne kadar sürer?
  Egzoz Tamircisi hizmet vermek için sana teklif gönderecekler bu süre ortalama 30-60dk arasındadır. Egzoz Tamiri hizmeti alabilmen için hizmet verenlere bildirim göndereceğiz ve hızlıca sana teklif vermelerini sağlayacağız.
 • 3. Egzoz Tamircisi müşteri yorumları gerçek mi?
  Egzoz Tamiri hizmeti alabilmen için tüm yorumları takip ediyoruz ve sadece sitemiz üzerinden hizmet alan kişiler tarafından yapılmış değerlendirmelerdir.
 • 4. Egzoz Tamiri hizmetinin fiyatları ne kadar?
  Bu soruyu cevaplamamız gerçekten zor çünkü tam olarak istediğiniz hizmeti bilemiyoruz. Teklif al butonuna tıkladığınızda size ortalama fiyatlar gösterilecektir.